wtorek, 15 grudnia 2015

Nie przebaczaj II

Hej wszystkim,
dzisiaj mam dla was małą informację, a po części również prośbę na temat komiksu "Nie przebaczaj" Kuby Ryszkiewicza i Marianny Strychowskiej. Autorzy prosili o pomoc w dotarciu do ludzi z informacją o zbiórce pieniędzy na druk części drugiej. Z tego względu niedawno na stronie internetowej wspieram.to ruszyła akcja, mająca na celu zbiórkę pieniędzy. 


Aktualnie zebraną kwotą jest ponad 2 800 zł z 6 700 zł. Do końca zbiórki pozostało jeszcze 33 dni. W tym czasie można zdziałać wiele, w szczególności, iż najniższą kwotą, jaką można wpłacić jest 14 złotych. To naprawdę nie jest wiele. W dodatku, po zdecydowaniu się na wsparcie autorów, odpowiednio za wybraną kwotę pieniędzy są małe "prezenty", m.in. "Nie przebaczaj" w wersji pdf, druga część komiksu, wydrukowane i podpisane trzy plansze komiksu, druga część komiksu z wyrysowanym rysunkiem przez Mariannę Strychowską oraz mądrą sentencją autora, odręczny rysunek pani Marianny. Dla fanów tego komiksu to bardzo dobra opcja!

Wpłacenie choćby tych 14 złotych nie powinno być wielkim wydatkiem. Dla nas to niewiele, ale dla autorów komiksu to wielka gest. Pomóżmy spełnić marzenie Kuby Ryszkiewicza i Marianny Strychowskiej o wydaniu drugiej części komiksu "Nie przebaczaj" (link do recenzji). Jeśli nie zamierzacie wpłacić pieniędzy to chociaż przekażcie innym, na swoich blogach, stronach internetowych itp, informacje o zbiórce. Im więcej osób wie, tym lepiej ;)

Bezpośredni link do zbiórki:

 

https://wspieram.to/projekt/5816/nie-przebaczaj-ii
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zostaw ślad swojej obecności :)